Obsah

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

festival
21. 9. 2019 začátek od 11:00, délka 11 hodin
Místo konání: areál minigolfu Strančice
Hudební festival "Strančické záření" nabídne setkání řemeslníků z okolí za poslechu country, bluegrass, folk i rockových kapel. Navazuje na 7 let Jablečných festivalů, konaných k příležitosti jablečné sklizně, kulturního pobavení a společenské zábavy...
Festival byl tradicí a velmi úspěšně navštěvovaný od roku 2011 až po 2017.
Událost proběhne 21. září 2019 v soukromém parkovém areálu Minigolfu ve Strančicích.
Nabídnuty budou dílničky pro děti, prodej řemeslných výrobků, občerstvení i příjemná pohodová muzika. Děti se mohou těšit na hudební pohádku rodiny Bernsteinů, divadlo pro nejmenší TiDiTaDa.
Zajímavostí bude DJ workshop na gramodeskách.
Na jevišti zazáří více i méně známé kapely: Brazos, Načarej, Nemytá bambule, Luxus, Rockin´Chair, Žízniví dubáci a Imperial a dětský sbor Coro Piccolo.
Uslyšíte soubor různorodých písní od country, folk, bluegrass až po rockové tempo a hudební styl. Můžete si u nás i zatancovat nebo se jen v rytmu pohoupat.
Vstupné na místě - 150 Kč, děti 80 Kč. Rodinná vstupenka pro dospělé s dětmi. Děti do 1,2 m zdarma...
Pořadatelem je Rodinné centrum Lodička z.s., které je místní spolek pro děti a rodiny z okolí, zajišťujeme aktivity pro nejmenší, pro tvořivé i soutěživé žáky a mládež, kulturní program a zábavu pro dospělé zájemce a celé rodiny.
Akci pořádáme ve spolupráci místních spolků – Obec Strančice, Sbor dobrovolných hasičů Svojšovice, Hasičský sbor Mnichovice, Taekwon- Do Strančice, časopis Zápraží, DMA kompenzační pomůcky, Středočeský kraj, Tábory OKO, Auto Babiš, Bonavita, Marius Pedersen, Kudy z Nudy, hotel zámku Berchtold a kapely.
Těšíme se na Vás a na akční podzimně-hudební strančickou událost 2019.

celý text

dálnice
5. 4. 2019 - 21. 9. 2019 začátek od 16:30
Místo konání: Muzeum silnic
K 80. výročí zahájení stavby dálnice Vás Muzeum silnic ve Vikýřovicích zve na výstavu DÁLNICE PRAHA - BRNO - ZLÍN v obrazech času 1938 - 1950 celý text