SKC Ondřejov

skcdopis Hynka Kašpara

Vážení přátelé,

v době, kdy starosta obce děkuje všem lidem, kteří si pomáhají navzájem, v době, kdy je potřeba si projevovat důvěru, pomáhat si navzájem, starat se o ty slabší a ohroženější lidi v naší společnosti je smutné že ač nerad, musím zveřejnit tento příspěvek - SKC v Ondřejově bylo v noci ze soboty na neděli vykradeno, dům, ve kterém mají učebny vaše děti, kam chodíte vy, vaše děti a vnoučata za zábavou, cvičením, sportem a výukou si v této době, kdy jiní nezištně pomáhají, těší se na lepší dobu, snaží se být prospěšní a pozitivní si našlo pár bezmozků a naprosto bezcharakterních lidí, kteří se nestyděli krást a rozbíjet a ničit. Mimo jiné byl odcizen mycí stroj karcher BD 50/50, dětem v učebně notebook značky acer travelmate, zničena televize ve školním klubu, vandalizmu neunikla ani kavárnička v 1. patře. škoda byla vyčíslena na cca 140 000.-. Doufám, že pachatelé budou dopadeni, za tohle je v této době cca 8let natvrdo a já doufám a pevně věřím, že si to ti darebáci užijí dosytosti. Vzhledem k tomu, že probíhá vyšetřování, jsou k dispozici i kamerové záznamy a policie má poměrně dost informací, nepodáváme žádné podrobnější sdělení, naopak, prosíme spoluobčany o spolupráci, jakákoliv informace je v tuto chvíli dobrá....Nenechme podobné lumpy chodit beztrestně mezi námi, zejména v této době. Jakékoliv informace buď na policii Říčany, nebo na tel. 774 780 038. Společně s našimi lektory a učitelkami se těšíme na dobu, kdy vám budeme dávat na vědomí pozitivnější věci, nové rozvrhy a data dalších akcí, v doufám již opraveném a zprovozněném SKC.

Mějte se fajn a buďte s pozdravem.

Hynek Kašpar...

Vytvořeno: 25. 3. 2020