Obsah

Obec

ondr_uvod

 

IROP_CZ_RO_B_B-RGB

Projekt pod názvem „Zvýšení bezpečnosti dopravy v obci Ondřejov“ řeší rekonstrukci stávajících a zároveň výstavbu nových chodníků v obci Ondřejov. Výstavba a rekonstrukce chodníků je vyvolána požadavkem na zvýšení bezpečnosti dopravy při frekventované komunikaci II/113, která vede středem obce.

Hlavním cílem projektu je zvýšení bezpečnosti pro pěší a to díky výstavbě a rekonstrukci stávajících chodníků podél komunikace II/113 – ulice Choceradská, Nám. 9. Května a Pražská v křížení s ulicemi Družstevní, Sukodolská, Seradovská, U Kampeličky, Školní, Guthova, Fričova, Turkovická.

Realizací projektu dojde ke snížení počtu chodců, kteří využívají k pohybu po obci silnice a místní komunikace. V místech, kde dochází ke křížení tras pro pěší a silnice, budou zřízeny přechody pro chodce, případně místa pro přecházení.

Projekt "Zvýšení bezpečnosti dopravy v obci Ondřejov" je spolufinancován Evropskou unií a Středočeským krajem.

Aktuálně

19.09.2019

Svoz velkoobjemového odpadu

Svoz velkoobjemového odpadu se koná od úterý 15. 10. 2019 do neděle 20. 10. 2019 - kontejnery budou umístěny na těchto místech: Ondřejov - v areálu ZD Třemblat - v ulici Na Rybníku Turkovice - v ulici K Březině

Detail Aktuality

19.09.2019

Svoz nebezpečného odpadu

Svoz nebezpečného odpadu se koná v sobotu 19.10.2019 v těchto místech a časech: Turkovice - u bývalé prodejny: 9:30 hod. - 10:00 hod. Ondřejov - areál ZD: 8:40 hod. - 9:20 hod. Třemblat - u požární nádrže: 8:00 hod. - 8:30 hod.

Detail Aktuality

18.09.2019

3DTECH - ruční dílna

manuální dokončování dílů

Detail Nabídka práce

21.09.2019

STRANČICKÉ ZÁŘENÍ 2019

Hudební festival "Strančické záření" nabídne setkání řemeslníků z okolí za poslechu country, bluegrass, folk i rockových kapel. Navazuje na 7 let Jablečných festivalů, konaných k příležitosti jablečné sklizně, kulturního pobavení a společenské zábavy... Festival byl tradicí a velmi úspěšně navštěvovaný od roku 2011 až po 2017. Událost proběhne 21. září 2019 v soukromém parkovém areálu Minigolfu ve Strančicích. Nabídnuty budou dílničky pro děti, prodej řemeslných výrobků, občerstvení i příjemná pohodová muzika. Děti se mohou těšit na hudební pohádku rodiny Bernsteinů, divadlo pro nejmenší TiDiTaDa. Zajímavostí bude DJ workshop na gramodeskách. Na jevišti zazáří více i méně známé kapely: Brazos, Načarej, Nemytá bambule, Luxus, Rockin´Chair, Žízniví dubáci a Imperial a dětský sbor Coro Piccolo. Uslyšíte soubor různorodých písní od country, folk, bluegrass až po rockové tempo a hudební styl. Můžete si u nás i zatancovat nebo se jen v rytmu pohoupat. Vstupné na místě - 150 Kč, děti 80 Kč. Rodinná vstupenka pro dospělé s dětmi. Děti do 1,2 m zdarma... Pořadatelem je Rodinné centrum Lodička z.s., které je místní spolek pro děti a rodiny z okolí, zajišťujeme aktivity pro nejmenší, pro tvořivé i soutěživé žáky a mládež, kulturní program a zábavu pro dospělé zájemce a celé rodiny. Akci pořádáme ve spolupráci místních spolků – Obec Strančice, Sbor dobrovolných hasičů Svojšovice, Hasičský sbor Mnichovice, Taekwon- Do Strančice, časopis Zápraží, DMA kompenzační pomůcky, Středočeský kraj, Tábory OKO, Auto Babiš, Bonavita, Marius Pedersen, Kudy z Nudy, hotel zámku Berchtold a kapely. Těšíme se na Vás a na akční podzimně-hudební strančickou událost 2019.

Detail Kalendář akcí

16.09.2019

Bémáci s.r.o. - nabídka práce

Nabídka práce v moderní dílně v Ondřejově.

Detail Nabídka práce