Centrum pro volný čas:

sport, kultura, vzdělávání, herna pro děti ***********************************************************************

Připravujeme leták s programem SKC do tisku
 
 
 
 
 
***********************************************************
 
AKTUÁLNÍ INFORMACE A AKCE
 
Jiné zahájení kurzů, než v týdnu od 5. 9.
Kurz zdravě do kondice začne již ve čtvrtek 1. 9. od 18 hod
Kurzy Yamaha ve středu 14. 9. od 9 a od 10 hod
Kurz florbalu začne náborem ve čtvrtek 6. 10. od 15,30 hod - PŘIHLAŠOVAT NA FLORBALSE MŮŽETE UŽ NYNÍ, ON-LINE NEBO NA 773693319
Kurzy baletu v pondělí 12. 9.
Kurz keramiky v pondělí 12. 9.
********************************************************************
Srpnový program
I během srpna můžete trávit aktivně čas ve Sportovně kulturním centru v Ondřejově
 
Aerobik a Body Form s Olgou Šípkovou - úterý 18 - 19,30 hod
Dance Aerobic s Olgou Šípkovou - čtvrtek 18 - 19,30 hod
Powerjóga s Ditou Fuchsovou - pondělí 20 - 21 hod
Box a kondiční box se Standou Stárkem - úterý 19,30 - 21 hod
Hatha jóga s Jolanou Soukupovou a dalšími lektory - úterý 17,30 - 19 hod, v SKC pouze při špatném počasí, jinak venku na hvězdárně na plošině mezi pozorovacími domky, kontakt 777122756
Výživová poradna s Veronikou Martincovou - objednávky na 736681403
Poradna celostní medicíny s Lenkou Jahelkovou - objednávky na 607834984
*****************************************************************************
 
Prázdninový provoz v SKCENTRU - v průběhu prázdnin t.j. od 1. 7. do 4. 9. budou prostory SKC sice uzavřené, ale otevřené pro ty, kteří se budou účastnit prázdninových kurzů, případně se objednají do poraden. Samozřejmě budete mít možnost objednat si pronájem tělocvičny či malého sálu i v průběhu léta (kontakt: Hynek Kašpar 777668212). Lektoři SKC nabízí o prázdninách Hatha jógu, pilates, aerobik a Body Form, box, výživovou poradnu i poradnu celostní medicíny). Více informací naleznete zde
 
 
***************************************************************
 
HORKÁ NOVINKA SKC - BOUDERLINGOVÁ STĚNA přímo v tělocvičně SKC
**************************************************************** 
 
NOVÉ A ROZŠÍŘENÉ KURZY
 
Parkour&Freerun - 2. kurz
 
Zobcová flétna - 2 kurzy s Honzou Beránkem
 
Yamaha - robátka s Radkou Škochovou
 
Florbal - 2 kurzy s reprezentantkou ČR a bronzovou medailistkou MS ve florbale Dominikou Šteglovou
 
Port de Bras s Barborou Valuchovou
 
****************************************************
 
***********************************************************************

18. 6. od 18 hod ONDŘEJOVSKÁ RUKAVICE

byla úspěšná, podívejte se do fotogalerie na fotky. Ondřejov  verzus Praha

******************************************************************

 
Příměstský tábor BAV SE - byl úspěšný, účastníci z řad holek a kluků byli nadšeni, na závěr předvedli rodičům vystoupení. Ve fotogalerii najdete pár fotek, více pak na http://ptbavse.rajce.idnes.cz a na www.tabor-bavse.cz.
 
************************************************************************
 
ROZVRHY NA DALŠÍ POLOLETÍ (září 2016 - leden 2017) předběžný rozvrh naleznete v MENU KURZY
**************************************************************

PROGRAM PRO ROK 2016

* KURZY SPORTOVNÍ, TANEČNÍ, ZDRAVOTNÍ,

VÝTVARNÉ, HUDEBNÍ A JAZYKOVÉ

 * AKCE SPORTOVNÍ: SE ŠPIČKOVÝMI LEKTORY ČR  

* AKCE KULTURNÍ:  DIVADLA, KONCERTY, VÝSTAVY I BALET  

* AKCE VZDĚLÁVACÍ: PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE 

* AKCE PRO DĚTI

* RODINNÝ KLUB POHODA: KAVÁRNA A  

* HERNA PRO DĚTI

* PORADNY: VÝŽIVOVÁ, CELOSTNÍ MEDICÍNY A DETOXIKACE 

* PRONÁJMY PROSTOR: TĚLOCVIČNA, MALÝ SÁL, UČEBNA, RODINNÝ KLUB

*********************************************************************

SLUŽBY PRO VÁS

* RODINNÝ KLUB POHODA *

 

více info zde

*************************************************************************

* PORADNA CELOSTNÍ MEDICINY *

a více o poradně celostní mediciny

objednejte se u Ing. Lenky Jahelkové na 607834984

Možnost objednat se nově je

na úterý 8 - 10 hod a středu mezi 16. a 20. hod

*************************************************************************

* VÝŽIVOVÁ PORADNA *

více informací naleznete zde

objednejte se u Ing. Veroniky Martincové na www.jidloprodeti.cz, 736681403.

***************************************************

PRONÁJMY

Program SKC je opravdu bohatý, ale přesto se v prostorách SKC (tělocvična, malý sál, učebna, rodinný klub Pohoda) najde volné místo, které můžete využít a pronajmout si ho. Bližší informace na 777 668 212 nebo 775 64 064 pro rodinný klub Pohoda.

*****************************************************************************

RENOMOVANÉ KLUBY A ŠKOLY, KTERÉ PŮSOBÍ V SKC  

www.sipkova.cz - AEROBIK

www.machota-sport.cz  - TAEKWON DO

www.helendoron.cz  - ANGLIČTINA 

www.tstwist.cz  - ROKENROL

www.yamahaskola.cz  - HUDEBNÍ ŠKOLA 

www.apdt-ricany.wbs.cz  - PARKOUR&FREERUN

www.boxstarek.cz  - BOX

 

Můžete se podívat i na internetové stránky našich lektorů:

Dita Fuchsová - www.fotitmeditovatjogovat.cz   (powerjóga)

Veronika Martincová - www.mojejidlo-mojezdravi.cz  (výživová poradna)

Jana Galuščáková - https://www.facebook.com/Skimia-520791968039971/ (tvůrčí dílny)
Dana Řeháková http://www.danarehakova.cz/nabizene-sluzby/ (cvičení s balančními pomůckami a sm-systém)

Martina Bosáková www.pilatesdoma.cz (pilates s individuálním přístupem)

**********************************************************************************************************

V SKCENTRU PŮSOBÍ I MISTŘI REPUBLIKY, EVROPY A SVĚTA.

 Jmenujeme alespoň ty nejúspěšnější: Vladimír Machota: 6x vicemistr světa a 3x mistr Evropy v Taekwon do, Lucie Mášová: druhá vicemistryně Evropy v rokenrolových formacích, Standa Stárek: 3x mistr republiky v boxu, Kristina Bosáková, mistryně Evropy v karate, Olga Šípková, mistryně světa a 2x mistryně Evropy ve sportovním aerobiku, Bohumila Řimnáčová – Řešátková:  mistryně světa a stříbrná z OH v Mexiku ve sportovní gymnastice, nově Dominika Šteglová, reprezentantka ČR, 7x mistryně republiky a 3. z MS ve florbale.

*******************************************************************

 Informace o akcích na internetových stránkách,

kde také inzerujeme a s kterými spolupracujeme, najdete na

www.aerobic.cz,

na www.posazavi.com,

     www.zamekberchtold.cz,  

**********************************************************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. 11. 2016 - PŘEDSTAVENÍ IMPULSU

Taneční studio Impuls patří k nejdéle existujícím tanečním souborům v České republice, funguje nepřetržitě už od roku 1975. Zaměřuje se na současný moderní a scénický tanec, nevyhýbá se ale ani Show Dance a komerčním vystoupením. Od začátku svého fungování získal řadu cen na mnoha tanečních přehlídkách, vystupoval v televizních show (Tv Nova: Bailando, Na vlastní nebezpečí, Boom, Snídaně s Novou, ČT: Neshow), filmech (Šakalí léta, pohádka O ztracené krajce) a seriálech (ČT: Prima sezóna). 

 

 

 

                                                                                                                

 

AKTUÁLNĚ Z DĚNÍ V SKC

14. 4. oslavila Olga Šípková s nadšenými "aerobičkami" 6 let působení v SKC v Ondřejově

 

_MG_8914.JPG

 

_MG_8979.JPG

 

_MG_9141.JPG

PARTNEŘI

www.radioblanik.cz

www.zaprazi.eu

http://mas.ricansko.eu/

NABÍZÍME BOHATÝ PROGRAM A SLUŽBY

AKCE TANEČNÍ

AKCE SPORTOVNÍ

BALETNÍ PŘEDSTAVENÍ

KONCERTY

AKCE 2. pololetí 2016

PŘIPRAVUJEME: 

25. 9. Port de Bras s Mášou Marouškovou a Salsa, Merengue, Regeton + posílení a protažení s Dianou Minaříkovou

PdB1.jpg

 

9. 10. Povídání o podmořském světě s Hynkem Kašparem

_MG_9257.JPG

23. 10. Balantes a Fyzio-fitness s Míšou Poláškovou Komrskovou

 DSC01955.JPG

STĚŽEJNÍ AKCE 2. POLOLETÍ - PŘEDSTAVENÍ TANEČNÍHO STUDIA IMPULS 5. 11. 

 _DSC3159.jpg

 2014_04_12_jan_eb_40_narozeniny_035.jpg

2014_04_12_jan_eb_40_narozeniny_146.jpg

K&D.2nd.jpg

17. 12. Rybova mše vánoční

_SAM0612.JPG

RODINNÝ KLUB POHODA

herna pro děti a kavárna

DSCF3152.JPG

DSC00766.JPG[1].jpg

 

KONCERTY, DIVADLA, BALET 

DSCF2405.JPG[1].jpg

PŘEDNÁŠKY, BESEDY, SEMINÁŘE, SETKÁVÁNÍ

 

DSCF0688.JPG[2].jpg

AKADEMIE SKCENTRA

TŠ Twist Říčany - oddíl rokenrolu

Ant Deadly Team Říčany - oddíl Parkour&Freerun

oddíl taekwon do V. Machoty

DSC01090.JPG[2].jpg

AJ Helen Doron

 

 

 

25. 8. Radim

Zítra: Luděk

mapka_cr_strc.gif

NABÍZÍME KURZY  SPORTOVNÍ,
TANEČNÍ , ZDRAVOTNÍ,  VÝTVARNÉ, HUDEBNÍ, JAZYKOVÉ.

KURZY SPORTOVNÍ

NOVINKA - Florbal s Dominikou Šteglovou, reprezentantkou ČR a bronzovou z MS - čt od 15 a od 16 hod

Rope Skipping - Iva Staňková: po a čt od 17 hod, Lucka Staňková

SAM_4428.JPG[1].jpg

karate - Kristina Bosáková: po od 18 hod 

fotky kristina pozy 007.jpg

sebeobrana - Kristina Bosáková: od po 19 hod

Cvičení rodičů a dětí  - Jarmila Horáková: po od 15,15 hod, pá od 9 hod

 DSC01798.JPG

Aerobic a Body Form - Olga Šípková: út a čt od 18 hod

 

box a kondiční box - Standa Stárek: út od 19,30 a so od 9,30 hod

DSC00666.JPG

Parkour&Freerun - Iva Mračková: út od 15 a od 16 hod

DSC01416.JPG

taekwon do - Vladimír Machota: st od 17 a ne od 16 hod

20140115_172755_11.jpg

basketbal - Zdenek Fousek: út od 17 hod

DSC01460.JPG

 

KURZY TANEČNÍ

NOVINKA - Port de Bras s Bárou Valuchovou, čt od 19 hod

balet - Hana Zadáková: po od 16,30, 17,15 a 18 hod

DSC00789.JPG[1].jpg

Street Dance - Pavla Beránková: st od 18 hod

DSC00891.JPG[1].jpg

Ladies latina Pavla Beránková: st od 19 hod

DSC00895.JPG[1].jpg

rokenrol - Lucie Mášová a Tereza Malá, st od 15,30 a 17 hod, pá od 15 a 16 hod

DSC01426.JPG

 

KURZY ZDRAVOTNÍ

Pilates - Barbora Valuchová: po od 19 hod

DSC00815.JPG[1].jpg

powerjóga - Dita Fuchsová: po od 20 hod

DSC00933.JPG

cvičení pro zdravá záda - Marta Princová: út od 9,30 hod

DSC00941.JPG[1].jpg

hathajóga - Jolana Soukupová: út od 17,30 hod

DSC00847.JPG[1].jpg

balanční pomůcky a sm-systém - Dana Řeháková: st od 18 hod

Pilates s individuálním přístupem - Martina Bosáková, čt od 10 hod 

 

zdravě do kondice: Zdena Ambrožová: čt od 18 hod

KURZY VÝTVARNÉ

keramika pro děti - Irena Pudíková: po od 16 hod

DSC01412.JPG

tvoření dílna - Jana Galuščáková: lichá po  od 17,30 hod cca 1x měsíčně

KURZY JAZYKOVÉ

Angličtina podle H. Doron - Jana Dobošová: út od 15,15 a 16,15 hod

SAM_4319.JPG[1].jpg

 

KURZY HUDEBNÍ

NOVINKA - zobcová flétna s Janem Beránkem - út od 13,45 a 14,30 hod

kytara - Jan Beránek: út od 12,45, 15,15 16,15 a 17,15 hod

DSC00825.JPG

NOVINKA - Yamaha - robátka s Radkou Škochovou st od 10 hod 

Yamaha první krůčky k hudbě - Radka Škochová: st od 9 hod 

SAM_8157.JPG[1].jpg

PORADNY

poradna výživová - Ing. Veronika Martincová: čt od 18 hod

Objednávky na 736681403

poradna celostní medicíny,  Ing. Lenka Jahelková: út a pá dopoledne nebo na objednání 

Objednávky na 607834984

 

Návštěvnost stránek

065779