Centrum pro volný čas:

sport, kultura, vzdělávání, herna pro děti *******************************************************************

BOHEMIA BALET - JIŽ POPÁTÉ V SKCENTRU

28. 1. 2017 od 18 hod - Představení Bohemia baletu s novým programem. Předprodej vstupenek:  vstupenky můžete zakoupit v Cukrárně svatého Ondřeje (otevřeno denně kromě pondělí od 8 do 17 hod), výjimečně lze objednat on-line, viz přihláška na kurzy a akce.

Skládačka s fotografiemi Bohemia baletu

plakát s informacemi zde.

www.bohemia-balet.cz

JUBILEUM VE SPORTOVNÍM A KULTURNÍM CENTRU V ONDŘEJOVĚ!

Jubilejní 5. představení Bohemia Baletu , souboru Taneční konzervatoře hl.m.Prahy se uskuteční 28.1. ve Sportovním a kulturním centru v Ondřejově. Podobně jako 4 předešlá, bude i toto jubilejní představení věnováno památce emeritních členek Baletu ND v Praze, sestrám Jiřině a Máše Šiklovým, občankám Ondřejova, které vedly v Ondřejově kurzy baletu a získaly tak pro tento krásný umělecký obor celou řadu příznivců. Svědčí o tom velký zájem publika a také vřelý ohlas na vystoupení souboru. Bohemia Balet je souborem mladých profesionálních tanečníků, doplněný studenty školy. Od posledního vystoupení v Ondřejově v říjnu 2015, uvedl Bohemia Balet celou řadu představení v Praze, v ČR i na festivalech v Japonsku /červenec, srpen 2016/ a v Kolumbii /říjen 2016/. Velmi úspěšným je balet Oliver Twist na hudbu R.Portman v choreografii Berangere Andreo, který uvádí na scéně Stavovského divadla a v prosinci s ním podnikne turné do Francie. Věříme, že i program připravený speciálně pro jubilejní představení v Ondřejově diváky opět zaujme a přinese jim hezký umělecký zážitek.      

**********************************************************

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 
BOULDERING
Od středy 8. února zahájí 2 kurzy boulderingu s novým trenérem, horolezcem Jurajem Kováčikem, který se pod vedením trenéra Martina Šmída probojoval na 3. místo v lezení na obtížnost v ČR. Jeho nejvyšší RedPoint přelez na skalách je cesta Omaha Beach ve Frankenjuře (9+/10-). Předpokládáme, že dle zájmu bude kurz od 18 hod pro mladší děti a od 19 pro starší, případně dospělé. Cena kurzu za pololetí je 720,- Kč. V případě zájmu doporučujeme přihlásit se co nejdříve (nejlépe on-line). Počet účastníků kurzu je limitován.
DOSPĚLÁCI, NEBOJTE SE PŘIHLÁSIT NA KURZ OD 19 HOD. 
Už bereme přihlášky. 
 
FB_IMG_1484825301087.jpgPár slov o lezení přímo od Juraje:
 
Lezení je fantastický sport, který má nespočet výhod, prospívá tělu i duši a především vás bude bavit :-) Obvykle šetřím superlativy, ale u lezení se nebojím říci, že je to ten nejkrásnější a nejzdravější sport, jaký si lze představit. Ve spojení s umělými stěnami je navíc bezpečný a dostupný pro každého.
 
 
FB_IMG_1484824194322.jpg
 
Juraj Kováčik na skále.
 
******************************************************************
Keramika
s Irenou Pudíkovou ve dnech  23.1., 30.1., 6.2 . nebude z důvodu dovolené. 13.2. začínají jarní prázdniny, takže keramika začne 20.2. a pak již bude každé pondělí.
**************************************************************
Hledáme trenéra(-y) pro vedení kurzů gymnastiky.
*******************************************************************
 

NOVINKA - SKC v Ondřejově je otevřené o víkendech

pro rodiny i sportovní party.

Máme tady podzim a zimu a s ní i období, kdy pobyt venku není právě příjemný. Naskýtá se otázka, jaký program zvolit, abychom víkend netrávili doma a děti se nenudily nebo se povalovaly u počítače a televize.

Právě pro vás nabízí Sportovně kulturní centru v Ondřejově svoje prostory: vybavenou tělocvičnu, malý sál, učebnu a Rodinný klub Pohoda s hernou pro děti a možností malého občerstvení. V tělocvičně si můžete zahrát badminton, basketbal, volejbal, florbal, soft tenis i využít dalšího vybavení (boxerské pytle, švédské bedny, malou trampolínu, atd.) a ojedinělou možnost, kterou v širokém okolí nenajdete - boulderingovou stěnu. V malém sále je náčiní (velké míče, overbaly, švihadla a další balanční pomůcky). 

Takže, jak na to? Stačí se rozhodnout v rodině, dvou i více nebo ve svojí partě a zavolat nejpozději 3 dny předem na 777 668 212 Hynkovi Kašparovi, manažerovi SKC, a prostory si objednat, aby bylo možno zájem koordinovat a zajistit otevření SKC. Možné jsou soboty odpoledne i večer (14 – 20 hod) a neděle dopoledne a odpoledne (9 – 16 hod). Cena za 1 hod: tělocvična 250,- Kč, malý sál 120,- Kč, další prostory jsou zdarma. V případě většího počtu hodin, je cena dohodou. 

Můžete začít už tento víkend, těšíme se na vás.

***************************************************************************

NOVINKA 
V pátek 4. listopadu u nás zahájila působení MOMMY TIME s.r.o., se cvičením pro lezoucí a školkové děti. Cvičení bude každý pátek od 9 resp. 10 hod. Veškeré informace najdete zde na plakátu ke cvičení dětí v Ondřejově.
******************************************************************

IMG_3424 (1).jpgPředstavujeme Školní klub v SKC

O děti je postaráno 

Od září byl zahájen provoz žákovského klubu. Jeho fungování bylo možné jen za podpory ESF, z ''Operačního programu Zaměstnanost'' z MPSV ČR. Svoji zásluhu a usilovnou práci vynaložila projektová manažerka Mgr. Petra Přílučíková z MAS Říčansko, nechyběla ani úzká kooperace mezi ředitelem Základní a mateřské školy bratří Fričů Ondřejov panem Mgr. Miroslavem Rovenským a manažerem SKC Ondřejov Hynkem Kašparem. Jejich píle přivedla do žákovského klubu již 17 dětí.

Děti žákovského klubu plně využívají tělocvičnu, učebnu i malý sál SKC. Pod vedením dvou vychovatelek se děti věnují různorodým aktivitám, především hraní míčových her a i oblíbeným didaktickým hrám. Dále si děti rády vytvářejí drobné výrobky z nejrůznějších materiálů, hlavně přírodních. V současné době se připravují na vánoční prodejní výstavu, na kterou jste srdečně zváni. Výstava se uskuteční ve zdejší základní škole 26.11.2016.

IMG_3473.jpg''Doufáme, že se projekt, který má trvat dva roky, poté někdo ''uchopí'' a bude tak možné žákovský klub provozovat i na dále'', uvedly vychovatelky.

    Bc. Ľubomíra Vandrovcová, Monika Sedlmajerová

                                             vychovatelky ŽK

*****************************************************************************************************

 
BOULDERING
Od středy 8. února zahájí 2 kurzy boulderingu s novým trenérem, horolezcem Jurijem Kovačikem. Předpokládáme, že dle zájmu bude kurz od 18 hod pro mladší děti a od 19 pro starší, případně dospělé. Cena kurzu za pololetí (18 lekcí) je 720,- Kč. V případě zájmu doporučujeme přihlásit se co nejdříve (nejlépe on-line). Počet účastníků kurzu je limitován.
************************************************************
Jak začít a zapojit se do boulderingu.

Lezu, lezeš, lezeme!

Chcete se dát do party lezců, baví vás zdolávat přiměřené výšky?

Ve Sportovně kulturním centru máte příležitost zapojit se do kurzu pro děti, přijít s partou, rodinou a užít si společně lezení nebo jen tak sám. BOULDERING je lezení pro zábavu a bezpečné.

Jak se zapojit?

1)   SKC nabídl 2 kurzy pro děti: v úterý od 16 hod a ve středu od 18 pod vedením Blanky Kocanové, které se plně obsadily.

2)   Chcete přijít s rodinou, partou i sám? Objednejte se nejlépe telefonicky na 777 668 212 u Hynka Kašpara, manažera SKC. V kanceláři si vyzvednete permanentku (cena na 5 měsíců pro děti je 800,- Kč, pro dospělého 1400,- Kč, pro rodinu s dětmi 2 500,-Kč), podepíšete, že budete respektovat provozní řád, s kterým se seznámíte.

3)   Před začátkem lezení si připravíte dopadové žíněnky, které zajistí bezpečný seskok či pád a podepíšete se do návštěvní knihy.

4)   Možnosti volného lezení:

Pondělí 15 – 16 hod

Úterý 16 - 17 hod 

Středa 18 - 20 hod

Sobota 14 – 18 hod

Neděle 9 – 13 hod

V případě většího zájmu, najdeme ještě další možnosti. Víkendové lezení je potřeba objednat nejpozději 3 dny předem, kvůli zajištění přístupu do SKC.

 
PORADNA CELOSTNÍ MEDICÍNY - bude fungovat v jakýkoli den, na kterém se s Ing. Lenkou Jahelkovou, certifikovanou terapeutkou domluvíte.607834984.
*********************************************** 
 
HORKÁ NOVINKA SKC - BOUDERLINGOVÁ STĚNA přímo v tělocvičně SKC
 
IMG_2274.JPG 
 
**************************************************************** 
 
NOVÉ A ROZŠÍŘENÉ KURZY
 
MOMMY TIME s.r.o., se cvičením pro lezoucí a školkové děti. Cvičení bude každý pátek od 9 resp. 10 hod. Veškeré informace najdete zde na plakátu ke cvičení dětí v Ondřejově.
 
Nikol Taulová lektoruje opět Body Form v neděli od 19 hod,
 
Lezení na boulderingové stěně od 4. 10. a 5. 10. pod vedením Blanky Kocanové
 
 
Zobcová flétna - 2 kurzy s Honzou Beránkem
 
Florbal - 2 kurzy s reprezentantkou ČR a bronzovou medailistkou MS ve florbale Dominikou Šteglovou
 
Port de Bras s Barborou Valuchovou
 
Yamaha s Radkou Škochovou
v tomto pololetí kurz pro robátka nebude otevřen

******************************************

PROGRAM PRO ROK 2016

* BOULDERINGOVÁ STĚNA *

* KURZY SPORTOVNÍ, TANEČNÍ, ZDRAVOTNÍ,

VÝTVARNÉ, HUDEBNÍ A JAZYKOVÉ

 * AKCE SPORTOVNÍ: SE ŠPIČKOVÝMI LEKTORY ČR  

* AKCE KULTURNÍ:  DIVADLA, KONCERTY, VÝSTAVY I BALET  

* AKCE VZDĚLÁVACÍ: PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE 

* AKCE PRO DĚTI

* RODINNÝ KLUB POHODA: KAVÁRNA A  

* HERNA PRO DĚTI

* PORADNY: VÝŽIVOVÁ, CELOSTNÍ MEDICÍNY A DETOXIKACE 

* PRONÁJMY PROSTOR: TĚLOCVIČNA, MALÝ SÁL, UČEBNA, RODINNÝ KLUB

*********************************************************************

SLUŽBY PRO VÁS

* RODINNÝ KLUB POHODA *

s hernou pro děti i posezením pro rodiče

*************************************************************************

* PORADNA CELOSTNÍ MEDICINY *

a více o poradně celostní mediciny

objednejte se u Ing. Lenky Jahelkové na 607834984

Možnost objednat se nově je

na úterý 8 - 10 hod a středu mezi 16. a 20. hod

*************************************************************************

* VÝŽIVOVÁ PORADNA *

více informací naleznete zde

objednejte se u Ing. Veroniky Martincové na www.jidloprodeti.cz, 736681403.

***************************************************

PRONÁJMY

Program SKC je opravdu bohatý, ale přesto se v prostorách SKC (tělocvična, malý sál, učebna, rodinný klub Pohoda) najde volné místo, které můžete využít a pronajmout si ho. Bližší informace na 777 668 212 nebo 775 64 064 pro rodinný klub Pohoda.

*****************************************************************************

RENOMOVANÉ KLUBY A ŠKOLY, KTERÉ PŮSOBÍ V SKC  

www.sipkova.cz - AEROBIK

www.machota-sport.cz  - TAEKWON DO

www.helendoron.cz  - ANGLIČTINA 

www.tstwist.cz  - ROKENROL

www.yamahaskola.cz  - HUDEBNÍ ŠKOLA 

www.apdt-ricany.wbs.cz  - PARKOUR&FREERUN

www.boxstarek.cz  - BOX

www.mommytime.cz - CVIČENÍ PRO LEZOUCÍ A ŠKOLKOVÉ DĚTI

 

Můžete se podívat i na internetové stránky našich lektorů:

Dita Fuchsová - www.fotitmeditovatjogovat.cz   (powerjóga)

Veronika Martincová - www.mojejidlo-mojezdravi.cz  (výživová poradna)

Jana Galuščáková - https://www.facebook.com/Skimia-520791968039971/ (tvůrčí dílny)
Dana Řeháková http://www.danarehakova.cz/nabizene-sluzby/ (cvičení s balančními pomůckami a sm-systém)

Martina Bosáková www.pilatesdoma.cz (pilates s individuálním přístupem)

**********************************************************************************************************

V SKCENTRU PŮSOBÍ I MISTŘI REPUBLIKY, EVROPY A SVĚTA.

 Jmenujeme alespoň ty nejúspěšnější: Vladimír Machota: 6x vicemistr světa a 3x mistr Evropy v Taekwon do, Lucie Mášová: druhá vicemistryně Evropy v rokenrolových formacích, Standa Stárek: 3x mistr republiky v boxu, Kristina Bosáková, mistryně Evropy v karate, Olga Šípková, mistryně světa a 2x mistryně Evropy ve sportovním aerobiku, Bohumila Řimnáčová – Řešátková:  mistryně světa a stříbrná z OH v Mexiku ve sportovní gymnastice, nově Dominika Šteglová, reprezentantka ČR, 7x mistryně republiky a 3. z MS ve florbale.

*******************************************************************

 Informace o akcích na internetových stránkách,

kde také inzerujeme a s kterými spolupracujeme, najdete na

www.aerobic.cz,

na www.posazavi.com,

     www.zamekberchtold.cz,  

**********************************************************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. 11. 2016 - PŘEDSTAVENÍ IMPULSU

Taneční studio Impuls patří k nejdéle existujícím tanečním souborům v České republice, funguje nepřetržitě už od roku 1975. Zaměřuje se na současný moderní a scénický tanec, nevyhýbá se ale ani Show Dance a komerčním vystoupením. Od začátku svého fungování získal řadu cen na mnoha tanečních přehlídkách, vystupoval v televizních show (Tv Nova: Bailando, Na vlastní nebezpečí, Boom, Snídaně s Novou, ČT: Neshow), filmech (Šakalí léta, pohádka O ztracené krajce) a seriálech (ČT: Prima sezóna). 

 

 

 

                                                                                                                

 

AKTUÁLNĚ Z DĚNÍ V SKC

Cvičení pro nejmenší s MOMMYTIME se dětem i maminkám líbí

IMG_4516.JPG

IMG_4627.JPG

Lezci na boulderingové stěně.

IMG_2314.JPG

IMG_2328.JPG

 

Olga Šípková vede lekce v SKC již  6 let působení. 

 _MG_8914.JPG

 

_MG_8979.JPG

 

PARTNEŘI

www.zaprazi.eu

http://mas.ricansko.eu/

NABÍZÍME BOHATÝ PROGRAM A SLUŽBY

AKCE TANEČNÍ

AKCE SPORTOVNÍ

BALETNÍ PŘEDSTAVENÍ

KONCERTY

 PROGRAM AKCÍ V 1. POLOLETÍ 2017

28. 1. BOHEMIA BALET od 18 hod

_DSC6614 copy (2).jpg

1. 4. AKADEMIE SKC

_SAM7489.JPG

TERMÍN AKCE S OLGOU ŠÍPKOVOU A MUDR MILANEM STUDNIČKOU BUDE UPŘESNĚN

DSC01865.JPG 

RODINNÝ KLUB POHODA

herna pro děti a kavárna

DSCF3152.JPG

DSC00766.JPG[1].jpg

 

KONCERTY, DIVADLA, BALET 

DSCF2405.JPG[1].jpg

PŘEDNÁŠKY, BESEDY, SEMINÁŘE, SETKÁVÁNÍ

 

DSCF0688.JPG[2].jpg

AKADEMIE SKCENTRA

TŠ Twist Říčany - oddíl rokenrolu

Ant Deadly Team Říčany - oddíl Parkour&Freerun

oddíl taekwon do V. Machoty

DSC01090.JPG[2].jpg

AJ Helen Doron

 

 

 

22. 1. Slavomír

Zítra: Zdeněk

mapka_cr_strc.gif

NABÍZÍME KURZY  SPORTOVNÍ,
TANEČNÍ , ZDRAVOTNÍ,  VÝTVARNÉ, HUDEBNÍ, JAZYKOVÉ.

KURZY SPORTOVNÍ

NOVINKA - Cvičení pro lezoucí a školkové děti a MOMMY TIME s.r.o. - pá od 9 a od 10 hod

IMG_4619.JPG

NOVINKA - Florbal s Dominikou Šteglovou, reprezentantkou ČR a bronzovou z MS - čt od 15 a od 16 hod

NOVINKA Bouldering - Juraj Kováčik, středa od 18 a od 19 hod 

Rope Skipping - Iva Staňková: po a čt od 17 hod, 

SAM_4428.JPG[1].jpg

karate - Kristina Bosáková: po od 18 hod 

fotky kristina pozy 007.jpg

sebeobrana - Kristina Bosáková: od po 19 hod

Aerobic a Body Form - Olga Šípková: út a čt od 18 hod

box a kondiční box - Standa Stárek: út od 19,30 a so od 9,30 hod

DSC00666.JPG

Parkour&Freerun - Iva Mračková: út od 15 hod

DSC01416.JPG

taekwon do - Vladimír Machota: st od 17 a ne od 16 hod

20140115_172755_11.jpg

basketbal s florbalem - Zdenek Fousek: út od 17 hod

DSC01460.JPG

 

KURZY TANEČNÍ

NOVINKA - Port de Bras s Bárou Valuchovou, čt od 19 hod

balet - Hana Zadáková: po od 16,30, 17,15 a 18 hod

DSC00789.JPG[1].jpg

rokenrol - Lucie Mášová a Tereza Malá, st od 15 a 17 hod, pá od 15 a 16 hod

DSC01426.JPG

 

KURZY ZDRAVOTNÍ

Pilates - Barbora Valuchová: po od 19 hod

DSC00815.JPG[1].jpg

powerjóga - Dita Fuchsová: po od 20 hod

DSC00933.JPG

cvičení pro zdravá záda - Marta Princová: út od 9,30 hod

DSC00941.JPG[1].jpg

hathajóga - Jolana Soukupová: út od 17,30 hod

DSC00847.JPG[1].jpg

balanční pomůcky a sm-systém - Dana Řeháková: st od 18 hod

Pilates s individuálním přístupem - Martina Bosáková, čt od 9 hod 

zdravě do kondice: Zdena Ambrožová: čt od 18 hod

NOVINKA Body Form: Nikol Taulová, ne od 19 hod 

KURZY VÝTVARNÉ

keramika pro děti - Irena Pudíková: po od 16 hod

DSC01412.JPG

tvoření dílna - Jana Galuščáková: lichá po  od 17,30 hod cca 1x měsíčně

KURZY JAZYKOVÉ

Angličtina podle H. Doron - Jana Dobošová: út od 15,45 a 16,45 hod

SAM_4319.JPG[1].jpg

 

KURZY HUDEBNÍ

NOVINKA - zobcová flétna s Janem Beránkem - út od 13,45 hod

kytara - Jan Beránek: út od 12,45, 14,30, 15,30 16,30 a 17,30 hod

_SAM1994.JPG

 

Yamaha první krůčky k hudbě - Radka Škochová: st od 9 hod 

SAM_8157.JPG[1].jpg

PORADNY

poradna výživová - Ing. Veronika Martincová: čt od 18 hod

Objednávky na 736681403

poradna celostní medicíny,  Ing. Lenka Jahelková: kdykoli na objednání 

Objednávky na 607834984

 

Návštěvnost stránek

069010
BOHEMIA BALET