Ondřejovské slavnosti 2018 8. září 2018 ve 13 hodin

Srdečně zveme všechny občany Ondřejova, Třemblat a Turkovic  - 8. září 2018 ve 13 hodin na náměstí 9. května zahájíme Ondřejovské slavnosti 2018.

Můžete se těšit na vystoupení místních kapel, dětí ze ZŠ a MŠ, kroužků z SKC, harmoniku...

Ve škole v Galerii Na křižovatce bude výstava místních umělců Romany Brilové (fotky a obrazy), Hynka Kašpara (fotky) a pana Čermáka (obrazy), dále zde bude prezentace fotek z místních akcí a záznam ochotnického představení.

Ve škole bude i "hvězdná třída" - zde bude povídání o vesmíru pro děti a pro dospělé.

Na náměstí uvidíme i řezbáře, který nám ze špalku dřeva zhotoví ... a to už bude překvapení :-)

... a další a další akce pro všechny bez ohledu na rok narození.

Ve 20 hodin nám zahraje skupina Poutníci.

Rámcový program a plakát najdete v přiloženém souboru: Ondřejovské slavnosti 2018 plakát a program.pdf

Občerstvení zajištěno!