Ondřejov bude opravovat komunikace

2.10.2017
Datum ukončení:
3.11.2017

V obci Ondřejov budou zvelebeny komunikace. To je zcela určitě potřebná akce a tedy i dobrá zpráva, ale také je jisté, že v době opravy to pro obyvatele i návštěvníky Ondřejova nebude jednoduché, doprava (veřejná i soukromá) bude značně omezena.

Práce na komunikacích budou zahájeny 2.10.2017 a potrvají zhruba měsíc. Průjezd obcí Ondřejov bude  v době rekonstrukce komunikací velmi omezen, veřejná doprava bude zajištěna. Omezení provozu se bude týkat silnice č. II/113, konkrétně je to ulice Pražská od začátku obce Ondřejov ve směru od Mnichovic po křižovatku ulic Choceradská a U Kampeličky včetně části Náměstí 9. května.

Přechodná úprava silničního provozu se bude týkat i okolních obcí, zejména tam, kde jsou navrženy objízdné trasy (viz mapa v  příloze). Podrobnější informace najdete na webu obce www.obecondrejov.cz a na vývěskách - zde budou zveřejňovány aktuální úpravy silničního provozu.

Objizdky Ondrejov 20170926.pdf