Odstávka dodávky pitné vody - Ondřejov a Turkovice

Od neděle 25.9. 2016 od 16:00 hod do středy 28.9.2016 do 12:30 hod (68,5hodin) proběhne úplná výluka štolového přivaděče Želivka – odběrné místo Brtnice, odkud je zásobován skupinový vodovod Region Jih, jehož prostřednictvím je Vám dodávána pitná voda.

V tomto období využijeme maximální kapacity všech akumulačních zařízení v naší správě, přesto očekáváme výpadky v dodávkách pitné vody z vodovodu od úterý 27.9.2016 od 12:00 hodin do doby obnovení dodávky vody (28.9.2016 v odpoledních hodinách).

Zásobování obce pitnou vodou je zajišťováno z akumulace vodojemu Pecný, jehož kapacita by měla být po dobu odstávky dostatečná, aby vyhověla dodávkám pitné vody, ale přesto vás žádáme o přepojení vašich domácností na vlastní studny po celou dobu odstávky. Pokud to není možné, prosíme minimalizovat odběr pitné vody z vodovodu na nejnutnější potřebu s vyloučením spotřeby pro zalévání zahrad, plnění bazénů, mytí aut, praní apod.

Dle sdělení správce přivaděče se bude tato akce opakovat ještě následující dva roky, pomozte nám proto svým odpovědným chováním situaci co nejlépe zvládnout tak, abychom případný interval bez pitné vody zkrátili na minimum.

Jakákoliv nehospodárnost zhorší situaci nejen vám, ale i vašim sousedům.

Děkujeme vám za odpovědný přístup.

Provozovatel  I.T.V. CZ s.r.o.

Provozovna : Náměstí Emila Kolbena 460, Strančice

Tel.: kancelář 722 201 235, pohotovost 725 444 994